Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

On hľadá ju : Vážne zoznámenia

Som naozaj zábavný človek, ktorý miluje ľudí, miluje sa smiať, veľmi sa starám, milujem hudbu, tancujem, spievam (vo svojom aute)! Milujte kostol ... Som oddaný priateľ. Rád sa bavím, mám silné morálne hodnoty s čestnosťou a bezúhonnosťou, ktoré sú jadrom mojej osobnosti, som v pohode, rešpektujem svoju dôstojnosť ... Som nadšený, keď vidím nové miesta, stretávam nových ľudí a robím nové veci , Nie som bojovník a netvrdím, že život je príliš krátky, ale vážim si priateľstva a intimity. Rešpekt j
Rád by som sa zoznámil so žienkou s podobnými vlastnosťami a záujmami, ktorá má záujem o vážny vzťah.
Zatiaľ len nezavezne a čas to viriesi čo bude ďalej
Hľadám partnerku na výlety do prírody ,človeka,ktorému by nevadilo sa porozprávať o živote a jehoradostiach a strastiach.Niekoho,kto chce počúvať,ale i byť vypočutý .
Hľadám partnerku zo západného Slovenska vo veku do 26 rokov. Moje záľuby: šport - hlavne turistika, tenis, ďalej seriály, počasie, cestovanie, sledovanie aktualít vo svete.
Ahojte hladam ihlu v kope sena no presnejsie zenu na zoznamenie
Ahoj, volám sa Vlado, som slobodný VŠ strojár,z Prievidze, ale ešte stále pracujem, konkrétne v Prahe, na recepcii bytového domu. Hladám si priatelku z TN kraja, s ktorou by sme si rozumeli a mohli spolu prežiť pokojnú jeseň života.
Nihil est tam populare quam bonitas( Nič nie je tak populárne ako dobrota) -Henry IV.Milujem šum lístia v korunách stromov. Príroda, turistika, dejiny, architektúra, bicykel, tenis, knihy.Na prvom mieste je syn. Dôvera, empatia, porozumenie.
Na doplnenie profilu. Mám troj až päť dňovú bradu. Ak Ťa niečo zaujíma, napíš, odpoviem.
Samota je zlá, pokud hledáš přítele na vše hezké, co život ve dvou přináší, tak se mi prosím Tě ozvi a přilož foto, pokud tu žádné nemáš. Lépe se píše, když vím s kým to je.