Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

On hľadá ju : Vážne zoznámenia

Ahoj,hľadám milú úprimnú staršiu ženu ktorá hľadá oporu nehu porozumenie a verného priaťela na trávenie volného času žijem sam........Láska a porozumenie.
Bývam na hranici Prešovského a Košického kraja pri diaľnici. Rád by som spoznal ženu z Košíc alebo Prešova, alebo okolia, ktorá by som mnou išla na turistiku, bicykel do kina ale aj do divadla. Som rozvedený a nosím troj až päťdňovú bradu. Napíš, odpoviem.
Hľadám stabilný vzťah, štíhly, inteligentný, od 47 do 56 rokov a so súčasnou fotografiou. Som v Nemecku, mám len pár metrov do Českej republiky a Poľska. Rád trávim voľný čas. Väčšinou do Čierneho mora. Slovensko poznám veľmi dobre. Jazyk nemecký, český a trochu bulharský. Váš región nezáleží a nezáleží.
zdravim som slušny muž hladam si ženu nechcem byt sam nepijem nefajčim rad pracujem
ahoj volam sa peto mam 28 rokov slobodny chlap pracovity
61/168 hľadá ženu na vážny vzťah
61/168 hľadá ženu na vážny vzťah
JMENUJU SE JAROMIR JE MI 37 LET SLOBODNI HODNI A MILI MUŽ HLEDA HODNOU A MILOU ŽENU NA VAŽNÍ SEZNAMNEN KONIČKY HUDBA FILMI VILETY ROMANTIKA PEJSEK VILETI NA KOLACH BOUWLING PRACE NA ZAHRADE ATD ODEPIŠTE MI
Zdravim, rad spoznavam novych ludi, mam rad zabavu a smiech. Ocakavam uprimnost a pravdu od ludi ktorym to poskytujem ja. Velmi rad mam sport, kino, hudba, prechadzky v lese a okolo vody. Hovori sa ze odvaznemu stastie praje, tak Uvidime co sa tu moze stat a co moze prist do cesty Mojho zivota-)
Hladam a hladam niekoho kto by chcel so mnu zostarnut