Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

On hľadá ju : Vážne zoznámenia

takže o mne len tak v kratkosti.som veselý,zabavný,šarmantný mladý chalan. mam rád šport,rád chodim do prírody,do kina,do sauny...nefajčím cigarety,nepijem alkohol.snažím sa žiť zdravo.a až ta napadlo ,že som vegetalian tak si na omyle.ak máš somnou nejaký spoločný koníček alebo som ta oslovil tak neodkladaj a napíš pekne na rovinu.možno čakám práve na teba.
Ahoj hladam milu osobu na sem tam travenie volneho casu pri sporte, saune ... ci len tak na kave ....
Mile damy, ja som Peter a hladam tu krasnu, stihlu partnerku z BA a okolia na dne vsedne aj sviatocne, ktora miluje nehu, laskanie mile stretavanie sa. Najdem Ta ?
70 rocny vdovec, na dediny byvajuci sam, hlada opatrovatelku seniora na 4 hodinovy uvazok. Byvanie poistny.Mnozna aj trvaly vztach.Madarcina vytane.
Som muž,hľadajúci,ženu primerane k môjmu vzdelaniu a naturelu.Bývam v BA,moje záujmy sú:kultúra,šport,zvieratá,príroda,prechádzky,počúvanie hudby,pozeranieTV.Mám dvoch dospelích synov.
Ahoj, volám sa Vlado som z TN kraja, z Prievidze, ale momentálne ešte pracujem v Prahe, na recepcii domu zo sídlom viacerých firiem, chcem sa už vrátiť na Slovensko, a preto si hladám priatelku z TN kraja.
Vzťah, ako zmysel, ako hra s úsmevomVzťah, ako dážď pod dáždnikomako učenie sa vzájomným návykomPoézia a či próza, len realita nás skúša :-)
Nahé vědomí, které nic nezlomí, toulá se ulicí s velikou kyticí. Ulicí omšelou za láskou ztracenou, na srdci otázky, veliké oblázky... Vešlo by ve válku pro jednu obálku, pro list papíru třeba až k Pamíru, rozpitý slzami, a na něm: ''zdáš se mi''...
Rád by som našiel pohodovú ženu,s ktorou ešte zažijeme niečo pekné.Ak máš rada nové nepoznané miesta,relax v prírode wellnes tak môžme sa o to pokúsiť spoločne.
Som čestný, empatický, slušný muž...žijem osamelo, chcem isto ešte žiť zmysluplne pre niekoho a niečo v kolobehu peknej vzájomnej lásky...doteraz sa mi to nepodarilo, verím, že ten pravý čas nastane...písať je ľahké, dôkazy sú len v realite...