Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

Ona hľadá jeho : Nezáväzný flirt

„Láska je strašne bohatá, láska, tá všetko sľúbi. No ten, čo ľúbil sklamal sa a ten, čo sklamal, ľúbi.
Dobrý den, hledám vážný vztah, tak mi prosím dejte svůj e-mail, abych vám o sobě sdělil a poslal vám své fotografie.
Zoznamka pravdepodobne nebude úplne vhodná na hľadanie partnera, ale skúsiť sa má všetko a treba budem mať šťastie :) Teraz trochu tej klasiky;) Hľadá sa sympatický, inteligentný, zaistený, pracovitý, úprimný a nezadaný muž, so zmyslom pre humor bez manželky a milenky , iné záväzky v podobe detí nevadí :) Momentálne som v bratislava, ale v dnešnej dobe nie je vzdialenosť neprekonateľnou prekážkou;)
Som skoro 3 roky vdova. Samota je smutná a zlá. Chcela by som nájsť priateľa, ktorý tiež ťažko znáša samotu. Verím, že niekde je a tiež ma hľadá.
hm...som v pohode :-) tým je povedané všetko :-)
: Ženská, laskavá, pečující, podpůrná osobnost s vážnými úmysly najít životního partnera, který by sdílel romantický, silný a šťastný vztah založený na vzájemné podpoře, péči, lásce, důvěře a porozumění. Ráda mám zajímavé rozhovory a rozhovory. Samozřejmě mám chyby, ale já jsem dobrá osobnost a také velmi zábavná!
Rada mám prechádzky prírodou, tanec. Hľadám priateľa na spoločné chvíle.
Ak aj ty sa citis osamely v tomto preludnenom svete napis
Radšej zostávajú záhadou, ako napísať hlúpostí išlo alebo ozdobené reality, aby sa rýchlo dostať ženatý:-) Chcem splniť mladý muž vytvoriť rodinu s ním v budúcnosti, ktoré budú malé Kráľovstvo, kde sa príbuzní a priatelia sú veľmi šťastní, ale zo všetkého najviac ocenia čas strávený sám so sebou.
Ahojky,hladam milenca na sex s velkym m, na profily bez fotky neodpovedam. A maj aj messenger,aby sme sa lepsie videli.