Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

Ona hľadá jeho : Nezáväzný flirt

hledám nejlépe řidiče z povolání......umím čekat,být věrná ,milovat tě
Ahoj, hľadám kamoša, ktorý sa rád smeje a chcel by sa este trocha poblázniť s divoskou, robiť niečo, čo ho baví, po čom túži a na čo si nenašiel čas, energiu, spoločnosť, odjodlanie a predsa by to chcel.
...pod nohami máme zem a nebo nad hlavou; keď nevieš, kam máš ísť, tak padáš únavou...
Uvítala by som stretnutie bez nenávisti a pretvárky.
Je to možné, aby si, PRÍJEMNÝ POHOĎÁK, ĽÚBIL aj nemožné dievča?
Už máš dosť samoty? Život je tak krátky, užime si ho ešte! - na spoločné prechádzky, na spoločné dovolenky, na spoločné objavovanie nepoznaného a tajomného, na spoločný život. Som inteligentná, úprimná, dôveryhodná, šarmantná a vraj ešte stále pekná romantička, so záujmami o prírodu, cestovanie, kultúru a históriu, ktorá to, čo ponúka, by chcela aj dostať. Preferujem zdravý životný štýl.
Som samostatná, príjemná, pracovitá, pracujúca , pohodová . Keď si sám a chceš to zmeniť ozvi sa.
Ak si sem nakukol, kľudne sa opýtaj..lebo náhody neexistujú..ak ma zaujmeš, určite Ti odpoviem.:-)
Viem, mal si plnú čiapku snov, viem, tuším, čo sa stalo s ňou,tak príď, v tmavej chodbe stoj a blúď, zazvoň, prídem odomknúť.
Ahoj som slobodna mamicka hladam milujuceho muza a zaroven ocka pre mojho synceka ak si sam a tuzis po rodine tak nevahaj a napis