Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

Ona hľadá jeho : Nezáväzný flirt

Ahojte, mám 56 rokov a hľadám tu charizmatického, solventnejšieho muža na všetko pekné, vo veku od 48 - 62 rokov. Vlastný priestor na stretávanie priamo v Ba a dodržanie vekového rozpätia je podmienkou. Prosím len seriózne.
Hľadám niekoho na trávenie voľných chvíľ na vandrovačke prírodou.
zdrhla som hrobárovi z lopaty....žijem :-) to je podstatné....
na rozdiel od iných .....nehľadám vôbec nič ....zabávam sa aj to patrí k životu
„Jediný spôsob, ako si zaistiť príjemný život, je zaistiť príjemný život ostatným. Jediný spôsob, ako zaistiť ostatným príjemný život, je správať sa k nim, ako keby sme ich milovali. A jediný spôsob, ako sa k niekomu správať tak, ako keby sme ich milovali, je naozaj ich milovať.“
Ahoj ak sa cítiš osamelý a na všetko sám nemáš sa s kým poradiť o radosti a starosti tak mi napíš pomôžeme si navzájom
Hľadám charakterného, aktívneho, zručného mne sympatického muža.
Som v pohode a basta fidli :-).Chcem hlavne zistiť, či ľudia ešte nestratili zmysel pre humor a dokážu sa trošku uvoľniť a zasmiať, či? :-))
Hľadám fajn muža, ktorý je v pohode a bude s ním sranda.
Som vesela,uprimna baculka,vdova.Hladam priatela,partnera,so zmyslom pre humor,na ktoreho sa da spolahnut.Mam rada prirodu, zvierata,hudbu a vsetko pekne,co prinasa zivot.Mozno si blizko,len ma nevidis,skus sa ozvat.