Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

On hľadá ju : Nezáväzný flirt

Hľadám slečnu alebo dámu na príležitostné stretnutie.
ZANEDBAVANA A MAX DISKRETNA PRE ROVNAKO ZANEDBAVANEHO?LEN Z OKOLIA
Som vyššej, štíhlej postavy, mojimi záľubami sú prechádzky po prírode, výlety ny bicykli do okolia mesta, občas si zájdem na plaváreň, či v zime na lyže.Mám rád hudbu, literatúru, aj iné druhy umenia. Rád si však aj posedím v kaviarni pri káve, či pohári dobrého vína. Hľadám priateľku vo veku okolo 50 rokov s podobnými záľubami ( TN, PB, ZA )
prijemne stretnutia....
muž 39 rokov | On hľadá ju | Zvolen 31.10.
hladam ses s jednou zenou, ktorej by som splnil priania, uspokojil jej telesne a duchovne potreby
Ak o niečom neviem, neznamená to, že to neexistuje. Pýšime sa slobodou informácií. No ako slobodná skutočne je, keď zo všetkých veľkých mediálnych konglomerátov získavame tie isté správy, pričom alternatívne názory sa k väčšine nikdy nedostanú?
Som slobodný,tichej povahy,nekonfliktny ,bez závezkov,nefajčiar hľadám Dámu,ženu na kamaratsvo,pravidelný flirt bez narušenia súkromia.Vek od 45 rokov do 57 rokov.Samozrejme DISKRETNE.
Hľadám ženu ktorá je verná,milá,nežná,pritulna.Ktorá vie dat lásku pocitiť fyzicky a nie iba platonicky.
Hledám prsatou ženu č. 5 a více, která miluje anální sex a je při sexu sprostá, jsem rozvedený, narušovat soukromí nebudu.