Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

On hľadá ju : Nezáväzný flirt

Aj tebe chýba niekto s kým chceš tráviť čas, tešiť sa z jeho blízkosti, dotykov ... tajomne usmievať pri pomyslení na stretnutie ???
Hľadá sa staršia dievčina (od 50 do xxx), sympatická, bez ďalších zbytočných podmienok. Skrátka sympatická, ktorá by chcela odľahčiť svoj stereotypný život. Bez zasahovania do životov. Serióznosť je jedinou vážnou podmienkou.
Hľadám priateľku ,kamarátku s podobnými záujmami na vzťah.
Jsem soběstačnej kluk na vozíku čo let.Mám rád kočky.Bývám v Brně v bytě sám se třema kocourkama.Jsem soběstačnej rybář.Mám rád přírodu a vztah k ní.Rád jezdím autem,rybařím zahrádku atd.
Ahoj hľadám svoju druhu polku svojho srdca ktorej by som mohol dať a aj ona mňa ... Mám 5 ročnú cérku len bohu žial nežijeme spolu maju len kazdy druhý vikend tak ten čas by som chcel byť snou ak po čase sa zoznamime viac a nebude ti to vadiť rád by som keby si ju spoznala . Najdem ťa ?
Som muž, s ktorým hľadám ženu, s ktorou strávim zvyšok života
napriek tomu, že mám ľudí z môjho okolia veľmi rád, akosi si už s nimi nemám čo povedať. Nejako mám potrebu "zmeniť lokál" a vidieť, počúvať a cítiť aj niekoho iného. Ak by si mala podobný pocit, si skôr štíhlejšia ako priestorovo výrazná a nie sú Ti cudzie aj nejaké športové aktivity, poteším sa Tvojmu záujmu.
Jsem z Čech a hledám milou a hodnou Slovenku dítě nevadí, nesnáším lež a nevěru, miluji vodu, les ohen, rád kutím a sbírám houby a zahrádkařím a rybařím
Hladam niekoho na turistikovanie po Slovensku. Priatelka na to velmi nie je, tak skusam aj touto cestou ??
Mladý zajačik 22rokov sympatický, svalnatý hladá staršiu ženu ktorá má chuť na mladého zajačika čo je plný energie jak duracell? ???? vzrušuje ma uz ta predstava