Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

On hľadá ju : Nezáväzný flirt

Hadám ženu na popísanie a príležitostné stretnutia.
Hľadám tu normálnu partnerku do voza aj do koča ako sa vraví, pri ktorej sa budem cítiť veselo, budeme si rozumieť, tešiť sa z každého nového dňa na tejto zemi, byť na rovnakej vlnovej dlžke ako sa vraví... nájdem ešte takú ?
hľadám priateľku na občasné stretnutia, trávenie príjemných chvíľ vo dvojici
Spriaznená duša, ktorá to tu číta sa iste nájde a ozve.
Občas dostanem otázku čo tu hľadám... Ale ja som tu nič nestratil :) Po pravde, rád by som sa rozprával... v poslednej dobe pociťujem akýsi "sociálny deficit :) ", či ako to nazvať... Takže, áno, rád by som našiel, niekoho pre dlhé rozhovory, niekoho, s kým by sa dalo o seba oprieť chrbtami, naliať pohár vína, pustiť trebárs Nohavicu alebo Okudžavu, klásť si otázky, na ktoré nevieme odpoveď a pokúsiť sa tú odpoveď spolu hľadať... ale ak nie, tak stačí, ak vieš hrať šach :)
Hľadá sa staršia dievčina (od 60 do x), sympatická, bez ďalších zbytočných podmienok. Skrátka sympatická, ktorá by chcela odľahčiť svoj stereotypný život. Bez zasahovania do životov. Serióznosť je podmienkou.
Hľadám vdovu, vysokoškolský vzdelanú, bytom v Nitre, najlepšie bývajúcu samostatné.
Hľadám si priateľku, ktorá ma bude mojou oporou v živote a bude milovať na trvalo tak ako ja budem milovať ju. Už som niekoľko rokov sám a nechcem takto žiť.
Viem, ze je smiesne rozpravat pravdu. Zivot ale necaka na zamracene duse.
Túžim s Tebou zažiť niečo príjemné medzi riadkami a potom to už príde samo....