Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Denník užívateľov


 

Nejnovější záznamy

Verejný záznam Zrazu to vidíš inak12.12.19 13:43
Najradšej to mala na jej vlastnej matračke medzi svojimi štyrmi stenami a dvomi... áno, povedzme si to na rovinu, prečo by sme si mali vymýšľať metafory na naše nohy alebo iné končatiny. Hádajte. Viete, čo je na svete najkrašie okrem kvetov? Zaiste mi poviete čosi o šperkoch alebo drahokamoch, zasnežených štítoch veľhôr alebo romanticých vodopádoch a pobrežiach pri oceánoch s bielym pieskom. Nie. Je to žena v jej nahej kráse, motív každého umelca i básnika so srdcom v hrudi a podľa možnosti s otvorenými očami. Žena s rukami v mojich náramne zvedavá na to, čo príde, keď ju poprosím, aby na chvíľočku privrela oči.
Verejný záznam Odstrašujúci príklad24.10.19 9:59
Dlho som dumala, kde toto napisat, ale na tejto zoznamke je kopec ludi, ktori hladaju vazny vztah, ktori v mojom veku este chcu spolocne zdielat vsetko. Mam mladu znamu, ktorej mama tak skomplikovala zivot, ze vôbec netusim, ci sa z toho v zdravi vyhrabe. Takze o co ide. Mama znamej sa po rozvode s manzelom a s psychickými problémami kdesi zoznamila s chlapikom, ktory evidentne nemal kde byvat a mal hlboko do vrecka. Bol od nej starsi zhruba o 15 rokov. Nastahovala si ho do svojho bytu a nejako fungovali az do tej doby, kym mama nezomrela po dlhych peripetiách so zdravim. Znama uz pocas posledných rokov zistila, ze to fungovanie je akesi divne, byt zanedbany, oni tiez, ba dokonca byt skoro vyhorel. Snazila sa cosi s tym robit, lenze jej mama odmietala akekolvek riesenie. Po smrti mamy sa dozvedela tu najhorsiu jobovku. Mama znamej totiz dala svojmu pratnerovi trvaly pobyt a uzivacie pravo k bytu. Nie ja na tom nic zle, keby ten chlapik nebol alkoholik a chcel sa o seba riadne postarat. Po takom dlhom alkoholizme sa uz neda riadne posudit ci nechcel, alebo nevedel. Po smrti mamy si ho dcera nastahovala do svojho bytu (kde zije a stara sa sama o dve male deti), lenze chlapik je uz v takom zlom zdravotnom stave, ze to vzhladom na tie male deti bolo neunosne. A co najhorsie, chlapik s tym nic nechcel robit. A mozno aj nemohol, lebo o jeho rodine nevie nic nikto. Takze treba si davat velikansky pozor na to, aby sme zbytocne neskomplikovali zivot svojim potomkom.
Verejný záznam Láska-opora-porozumenie.21.9.19 12:44
Ahoj,žijem sam hladam si milu rodinnu priatelku ktora bude zomnou travit vasnive vikendy.
Verejný záznam POSOLSTVO ...14.6.19 19:48
Ženy možno zabudnú na to, čo sme im povedali, možno zabudnú na to, čo sme im aj urobili. Ale nikdy nezabudnú na to, ako sa pri nás cítili !!
Verejný záznam AKÉ STE?14.6.19 18:55
* keď si tučná- máš schudnúť * keď si chudá- nie je ťa za čo chytiť * keď si škaredá- zhadzujú ťa * keď si pekná- majú na teba dvojzmyselné poznámky * keď si mladá- máš mať prax * keď máš prax- máš byť mladá * keď sa oblečieš seriózne- si karieristka * keď sa oblečieš pohodlne- neberú ťa vážne * keď sa oblečieš vyzývavo- si ku..kurukúkúú * keď si škaredá- máš smolu, nie si reprezentatívna * keď si pekná- musíš byť hlúpa * keď si pekná a máš postavenie- musela si si ho určite odležať * keď robíš nadčasy- si zlá matka a neberieš rodinu vážne * keď nerobíš nadčasy- si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne * keď si mala v posteli veľa mužov- si ku..kurukúkúú * keď si v posteli veľa mužov nemala- si chorá, frigidna, alebo lezba. <<<< Tak a teraz je tu teda na mieste otázka vážení: Ktorá je to tá normálna žena??? >>>
Verejný záznam VÁŹENÉ, NIEKTORÁ Z VÁS JE PRILIŠ SKLESLÁ?14.6.19 13:37
Spomente si, že ... - Ste krásne pohlavie - Nepotrebujete nosiť kravaty - Sedieť so skríženými nohami Vás nebolí - Ak sa rozhodnete robiť výhradne mužskú prácu, ste priekopníčky - Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu, je gay - Vaša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek muža, ale - Váš vzhľad je krajší - Váš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu, že máte o 6 biliónov neurónov menej, hm Vaše neuróny sú teda výkonnejšie - Ste schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň - Vždy viete, kde máme ponožky - Manželka prezidenta sa nazýva prvá dáma, manžel prezidentky je nula v pozadí - Keď sa vydáte za následníka trónu, budete kráľovné, keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom kráľovnej - Keď ste podvádzané, ste obeťami, pokiaľ podvádzate Vy, oni sú paroháči - Vy sa rozhodujete, koľko budete mať detí - Vždy s určitosťou viete, že je to Vaše dieťa - Máte materskú dovolenku - Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie prostaty - Ste monogamné, napriek tomu potrebujete vyskúšať niekoľko mužov, kým nájdete toho, ktorý stojí za to - Vždy ste pri narodení svojich detí - Kojíte - Ste ozdobami svadieb - Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze - Žijete dlhšie - Ste odolnejšie voči bolesti a infekciám - Máte menej srdcových problémov - Menej sa potíte - Máte prednosť pri nástupe do záchranného člnu - Ste citlivejšie - Ženy, ktoré žijú samé, sú zdravšie - Máte medzinárodný deň ......... TEDA STE OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!
Verejný záznam Čo sme si v čase "globalizmu" za krátky čas dali zobrať z našej slovenčiny !14.6.19 13:02
Namiesto Domu detí máme Kids House, prvá slovenská krčma v Bratislave sa volá First Slovak Pub, už nemáme úroveň, ale level, prekvapenie nevyjadrujeme lasicovským fíha, ale čudným zvolaním wow, nie sme vyrovnaní, ale kúloví, nemáme prínosy, ale benefity, namiesto úveru je kredit, nekontrolujeme, ale čekujeme, nákupné strediská nahradili šoping centrá, nechali sme si vziať Karkuľky, Lomidrevov, Valibukov, Šípkové Ruženky, Jankov Hraškov a nahradili sme ich Mekgajvermi, Mekkvínmi, Barbinami, Šrekmi, Alfmi, zákony v Národnej rade SR už netvoríme, ale kreujeme, namiesto súhrnu správ máme hedlájny , gazdovský dvor sme nahradili farmou, a z neznámych dôvodov sme sa zbavili slovenského roľníka a namiesto neho inštalovali farmára. Zaverom malá-veľká Poznámka: Pokiaľ žije jazyk, žije aj národ, ak jazyk umrie, umiera aj národ a s ním aj jeho duch. Človek bez koreňov má viacero výhod – nemá sebavedomie, hrdosť, je manipulovateľný, ovládateľný, nerepce, poslúcha, drží hubu a krok a maká. PS: a pritom slangové výrazy obľubujem ..a vôbec nie som ani členom jazykovedného ústavu ...
Verejný záznam Drahí veriaci...9.1.19 20:26
Prechod či ako? Donedávna sme prechádzali po prechode pre chodcov. Až kým nejaký starý ujo jazykovedný nevymyslel, že správne je priechod namiesto prechod...logicky mi vyplývalo, že prechod je odvodený od slovesa prechádzať, takže teraz asi po tom priechode priechádzame. Dakedy ( ale tuším ešte aj teraz ) existovali aj prechody pre cyklistov...namiesto klasickej zebry také štvorčeky po okrajoch spomínaného prechodu, po ktorom sa logicky prechádzalo. Prechádzali aj chodci aj cyklisti. Ale teraz zrejme aj spomínaným cyklistom neostáva nič iné, ako priechádzať...len ako sa potom správne nazýva ten ich oný?...prechod či priechod?...lebo cyklisti predsa jazdia...tak by to mal byť asi prejazd od slovesa jazdiť...alebo nedajbože aj to sa už po správnosti nazýva priejazd???...tak spánom bohom aj so železničným priejazdom a priechodom pre všetko a všetkých, čo jazdia a chodia...som zvedavý, kedy ma niekto zoberie na priechádzku...nie, nebojte sa, nebývam v areáli psychiatrickej liečebne
Verejný záznam Remíza9.7.18 17:46
Vážená/ý ak vieme, že milovanie je hlavne chémia a sex je len pôžitok, pamätajte, že na výhru medzi láskou a sexom totiž nikdy nestavte! Víťazstvom je v tomto prípade správne uhraná remíza, lebo láska bez sexu ináč povedané je len hra, kde dostanete veľmi zlé karty a nie je žiadna zbabelosť rýchlo ich zložiť. Ak chýba, záver je jasný.
Verejný záznam O Rodine...26.6.18 3:29
Rodina, to sú ľudia, ktorí nesú tvoje kríže za teba, keď pod nimi padáš, ktorí zdieľajú s tebou zúfalstvo v obyčajných dňoch, nielen pokoj a pohodu v tých sviatočných. Kto nemá rodinu, mal by sa zamyslieť,či nepreflákal svoj čas, ktorý sa volá ŽIVOT.