Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Denník užívateľov


 

Nejnovější záznamy

Verejný záznam hokusy-pokusy11.3.20 13:37
Aby som bol aj trochu optimistom, spríjemnime si deň pravdou o zoznámeniach s pomocou internetu. Platí, že na jeden vydarený pokus pripadá 10 nevydarených. A na jeden nevydarený pripadajú 3 rovnako nevydarené . Tak potom prečo sme stále tu ? No predsa práve preto . ,,,,
Verejný záznam Návrat31.12.19 0:51
Opakovala mi spamäti moje vyznaia z listov: “Prečo sme od seba tak ďaleko. Tak rád by som Ťa objímal vo svojom náručí, pozoroval, ako čakáš na moje bozky a vzápätí ich opätuješ stonásobne vášnivejšie ako si ich dostala. Neuhýbaš mojim hladným rukám, trpezlivo chápeš moju túžbu.” Nadviazal som na jej slová: “... však ani Ty to nemáš každý deň, aj Ty máš jedno srdce plné citu podobne ako i ja, nech to ukrývame akokoľvek. Rada sa však mechávaš dobývať ako pevnosť, na prvé pohladkanie sa ešte nevyzliekaš, ja to mám urobiť, ale najprv dokázať svoju lásku a vernosť...” Prerušila ma: “A čo si mi dnes priniesol z toho veľkého šíreho sveta s vysokými domami?” Otvorím krabičku so zlatým prsteňom s drahokamom: “Nebol lacný, ale pre Teba všetko.” Vyskúša si ho ma prste, svetelné lúče sa lámali na diamante do všetkých strán: “Fantastický! V živote som nevidela čosi tak náhderného.” To sa mi však už zavesila na šiju ešte tuhšie a pomáhala mi ochotnejšie zhadzovať z nej všetko zbytočné... okrem obrúčky na prste, tú tajne pozorovala ešte i dlho, než na ňu na chvíľu s privretými očami zabudla a konečne sa z jej hrdla ozval hlasný výdych uvoľnenia sa po špičkovom výkone. “Ty si úžasný,” pochválila ma ako vždy a hlboko sa mi zadívala do očí. Myslela to v tej chvíli úprimne.
Verejný záznam Drahá moja milovaná,21.12.19 17:41
nemôžem už naďalej tajiť svoje city voči Tebe, čo si to len so mnou spravila, nespoznávam sa, to už nie som ja. Nie som nikde, kde práve chodím, nie som za volantom i keď práve jazdím, myslím neustále na hodinu, kedy sa konečne opäť uvidíme, pobozkáme a nedokážeme sa rozlúčiť. Som neustále pri Tebe v každom okamihu, vdychujem Ťa, počítam tvoje vdychy i výdychy a tep Tvojho srdca poznám lepšie ako svoj vlastný. Vo svojom živote som mal tú česť spoznať viacero žien, ale Tebe sa nevyrovná žiadna, si čímsi výnimočným, jedinečným, mimoridne vydanie. Nenachádzam slov pre Tvoj vkus a pre všetko to, čo Ti práve ide, šarm Tvojho tajomného úsmevu a zvláštnosť sviatočnej atmosféry v Tvojej prítomnosti. Žasnem pri pohľade na Teba... stačí len s Tebou sa náhodne stretnúť a tomu dňu je daný zmysel, začne zrazu svietiť slnko za každého počasia, nech vonku hoc i práve leje ako z krhly. Nechápem, čo si to so mnou spravila, čo sa tu so mnou stalo, ničomu nerozumoem, prečo som zrazu vonku z tohto sveta akoby mimozemšťan v akejsi štvrtej dimenzii. Musel som Ti to napísať, milovaná, inak by mi roztrhlo srdce. Ver mi, drahá, každé slovo je tu úprimné a pramení z hĺbky mojej duše. Nuž neodmietni prosím,toto moje vyznanie, Tvoj SP
Verejný záznam Nešetriť chválou16.12.19 21:28
Mám to rád, keď je šťasrná aj z iných príčin ako dovolenky, oslavy, zábavy a podobne... Dnes sa mi priznala, že spočiatku to robila, aby ma uspokojila a aby som nelietal za cudími babami, ale teraz tomu prišla sama na chuť. Má to už vraj rada aj pre svoj zážitok z tohto dobrodružstva, povedala, však človek nikdy nevie, ako to dopadne, či ťa zrazu nechytí kŕč do nohy a či zrazu nezazvoní pri dveroch susedka alebo zabudnutý mobil, keď je to najmenej vhodné. Či znenazdajky pod oknami nebude zavýjať sanitka alebo polícajti s krikom zbierať bezdomovcov. A ak sa spraví, tak ešte i na druhý deň ma chváli, ako jej nohy dnes bežia odľahčené akoby samotné, vraj sa cíti ako víla na oblakoch a nezabudne ma potľapkať po zadnici. Ja ju tiež takisto a ak si práve nespomeniem na žiadny detail, tak pochválim aspoň jej výdrž, že iná by už dávno odo mňa ušla ako ten Peter na kilometer. Nuž čo, treba sa prichystať i na budúcu bitvu.
Verejný záznam Spočiatku sa zdráhala (pokračovanie)15.12.19 8:35
Prezradila mi, lepšie povedané, poprosila, že ju smiem zviesť i keď je unavená alebo ju bolí hlava. Z jej výhovoriek a odmietania si vraj v budúcnosti nemusím robiť ťažkú hlavu a ak by aj rázne odmietala, mám to s ňou urobiť hoc i na spôsob brutalo-grande, okrem dní jej mesiačkov, ale na tie ma však vopred upozorní. Tak to som zvedavý, povedal som si. O niekoľko dní bola opäť unavená, taká nemastná-neslaná, “bolí ma hlava, daj mi pokoj” a tak podobne... ale ja som neustával dobývať jej chladné hradné múry. Nešetrila bezcitnou mrazničkou i chladnou sprchou, čo by zmrazila i povojnových víťazných červenoarmejcov, ale moje chápadlá ju už nepustili i keď svoje nohavičky po tejto bitve musela pochovať v smetníku ako generál svojich vojakov. Trvalo jej to síce hodnú chvíľu, než prestala byť pasívnou a začala so spoluprácou, ale napokon si predsa len uvedomila svoju situáciu “niet iného východiska”, ostatne sama si to takto priala. Keď sa pritom všetkom neskôr konečne rozohnila na pracovnú teplotu, stal sa z toho nezabudnuteľný zážitok pre nás oboch: Takto sme sa nemilovali ešte nikdy , prezradili mi jej rozohnené líca a bola v tú hodinku ku mne mimoriadne pozorná a po prestávke ochotná ku všetkému znova, nič mi už neodoprela, raz kľačala predo mnou na kolenách, raz jazdila ako na koni, už jej len šatku na oči alebo ruky spútať k rámu na lôžku a husím pierkom...
Verejný záznam Spočiatku sa zdráhala:14.12.19 11:16
- Nie, dnes nie! Som unavená, nemám náladu. Neskôr moje ruky už neodsúvala tak rázne: - Neskôr, počkaj chvíľu. Cítil som však, ako sa jej zrýchľuje dych a dvíhajú čerešničky. Konečne sa jej zaseknuté pery pootvorili a prijali môj bozk: - No dobre, tak ukáž, čo si za chlapa. Zhodila zo seba blúzku a s tým ostatným som jej ochotne pomáhal, nebránila sa, spolupracovala. Udychčaní a vysmädnutí sme potom hľadali svoje poháre, až sme sa tomu smiali: - Však dnes sme tu predsa žiadne nemali. Pozerala si v spáľňovom zrkadle svoj vyplieskaný zadok: - Správny chlap...ako dva krajce melónu. Na tento večer nezabudla. O deväť mesiacov sa nám narodila dcéra.
Verejný záznam Po fajronte13.12.19 14:45
Spočiatku som jej vzdychaniu príliž nedôveroval, hrá to na mňa, myslel som si, chce ma vydráždiť, aby mi bola nezabudnuteľnou, aby som na ňu myslel stále, nech robím čokoľvek. Ale to predsa nemusí,i tak cítim jej bradavky v mojich prstoch hoci práve mačkám vo fabrike gombíky na mojej mašine, už aby padla a ja som bol opäť na nej. Ak riadne roztvorí svoje pevné slabiny a drží kolená ako sa patrí, tak už nepotrebujem nič, žiadne vzdychanie i keby navarila každý deň to isté.
Verejný záznam Zrazu to vidíš inak12.12.19 13:43
Najradšej to mala na jej vlastnej matračke medzi svojimi štyrmi stenami a dvomi... áno, povedzme si to na rovinu, prečo by sme si mali vymýšľať metafory na naše nohy alebo iné končatiny. Hádajte. Viete, čo je na svete najkrašie okrem kvetov? Zaiste mi poviete čosi o šperkoch alebo drahokamoch, zasnežených štítoch veľhôr alebo romanticých vodopádoch a pobrežiach pri oceánoch s bielym pieskom. Nie. Je to žena v jej nahej kráse, motív každého umelca i básnika so srdcom v hrudi a podľa možnosti s otvorenými očami. Žena s rukami v mojich náramne zvedavá na to, čo príde, keď ju poprosím, aby na chvíľočku privrela oči.
Verejný záznam Odstrašujúci príklad24.10.19 9:59
Dlho som dumala, kde toto napisat, ale na tejto zoznamke je kopec ludi, ktori hladaju vazny vztah, ktori v mojom veku este chcu spolocne zdielat vsetko. Mam mladu znamu, ktorej mama tak skomplikovala zivot, ze vôbec netusim, ci sa z toho v zdravi vyhrabe. Takze o co ide. Mama znamej sa po rozvode s manzelom a s psychickými problémami kdesi zoznamila s chlapikom, ktory evidentne nemal kde byvat a mal hlboko do vrecka. Bol od nej starsi zhruba o 15 rokov. Nastahovala si ho do svojho bytu a nejako fungovali az do tej doby, kym mama nezomrela po dlhych peripetiách so zdravim. Znama uz pocas posledných rokov zistila, ze to fungovanie je akesi divne, byt zanedbany, oni tiez, ba dokonca byt skoro vyhorel. Snazila sa cosi s tym robit, lenze jej mama odmietala akekolvek riesenie. Po smrti mamy sa dozvedela tu najhorsiu jobovku. Mama znamej totiz dala svojmu pratnerovi trvaly pobyt a uzivacie pravo k bytu. Nie ja na tom nic zle, keby ten chlapik nebol alkoholik a chcel sa o seba riadne postarat. Po takom dlhom alkoholizme sa uz neda riadne posudit ci nechcel, alebo nevedel. Po smrti mamy si ho dcera nastahovala do svojho bytu (kde zije a stara sa sama o dve male deti), lenze chlapik je uz v takom zlom zdravotnom stave, ze to vzhladom na tie male deti bolo neunosne. A co najhorsie, chlapik s tym nic nechcel robit. A mozno aj nemohol, lebo o jeho rodine nevie nic nikto. Takze treba si davat velikansky pozor na to, aby sme zbytocne neskomplikovali zivot svojim potomkom.
Verejný záznam POSOLSTVO ...14.6.19 19:48
Ženy možno zabudnú na to, čo sme im povedali, možno zabudnú na to, čo sme im aj urobili. Ale nikdy nezabudnú na to, ako sa pri nás cítili !!