Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Denník užívateľov


 

Nejnovější záznamy

Verejný záznam Láska20.10.19 8:26
Včera sme ju rozprášili. Moju osudovú... Ešte pred cca mesiacom tu bola,dýchala.... 18.9.2019 to nadobro vzdala.Uľavilo sa jej,aj nám jej blízkym.Statočne bojovala do poslednej chvíle-5x CHT,RTG,CT,PET,predná exenterácia,pľúca,nádor na mozgu...Neoperovateľný.Potom to malo rýchly spád. 6 rokov boj aby žila. I napriek tým 6-tim rokom,10 najkrajších rokov môjho života! A teraz ticho. Prázdno. Nič vám nenahradí lasku medzi M a Ž. Ani novonarodená vnučka, vnuk,deti(dospelé). Stále máte pred očami JU. Vtedy v Chorvátsku,v B.Štiavnici,na e-bikoch v Krpáčove,jej svieži smiech,jej spravodlivý hnev,že zase je zem celá od kvapiek...A oči,ktoré pred jej rozlúčkou so svetom, sa spojili s tými mojimi, a z ktorých sa skotuľala slza... A teraz,keď to píšem pridávam k tej jej moje slzy.Smútku ale aj radosti,že som dostal ten dar milovať a byť milovaný! Už ma nikdy neosloví,nepríde,žiadna kávička,ktorú tak mala rada.S koláčikom. 10 rokov mi zmenilo život. Navždy. A teraz skúšam reštart.Bez nej. Ona nechcela,aby som zostal sám. Najdeš si priateľku a budeš zase šťastný ... Bude to ťažké,ale žiť sa musí. A chce,jej je už dobre,predo mnou nemala ľahký život.Aj my sme riešili také veci ako čo je Cisplatina,paklitaxel,neodjuvantná liečba,exenterácia,dexametazón,liečiteľov, ktorí dávali falošnú nádej vyliečenia,a len sa nabalili(karma je zdarma páni liečitelia!) VŽDY Ťa budem v spomienkach milovať,ale teraz musím a chcem žiť! Reštart,znovuzažívanie je nevyhnutné. Bez osudovej to bude fuška! ALE jediné vychodisko ako seba nepochovať zaživa! To sú tie paradoxy. Ale viem čo hľadám,mám skúsenosť. Verím,že ešte jedna osudová na svete je!
Verejný záznam Zivot23.9.19 11:51
Život je posvätná vec,každá chvíľka v ňom je absolútne unikátna.
Verejný záznam Jediná skala.22.9.19 20:31
Jediná skala, ktorá zostáva pevná, jediná inštitúcia, o ktorej viem, že funguje, je rodina.
Verejný záznam Srdce...22.9.19 14:54
Aké krásne je nájsť srdce ktoré ťa miluje,nežiadajúc od teba nič,len to aby si bol v poriadku.
Verejný záznam Láska-opora-porozumenie.21.9.19 12:44
Ahoj,žijem sam hladam si milu rodinnu priatelku ktora bude zomnou travit vasnive vikendy.
Verejný záznam Odvaha20.9.19 20:25
Odvaha neznamená nemať strach,ale schopnosť nenechať sa ním ochromiť.
Verejný záznam Človek19.9.19 10:06
V tichu prebývajú radosti života O ktoré sme pre ustavičný zhon prišli Z ticha vyrastajú tie drobné pozornosti ktoré vyžadujú omnoho menej času ako sa domnievame Dobré slovo;priateľská tvár;vďačný bozk,chápavé načúvanie;prekvapivý telefonát;vlastnoručne vyrobený darček veselý list Vymaž zo svojho života ono smrtiace Nemám čas Prestaň s tým vražedným tempom Daj si načas aby si bol dobrým človekom.
Verejný záznam Dnes18.9.19 9:15
Po dlhom čase som sa náhodou stretla so známym ktorého som nevidela dlhé roky Bohužiaľ ,nebola som nadšená z toho čo mi porozprával za pomerne krátky čas rozhovoru Sťažoval sa ako mu manželka nevarí;nestará sa o rodinu...atd Len vysedáva na kávach nejaví žiadny záujem o rodinu.. Smutné ?? Čo na to povedať..úprimne som ho ľutovala a myslela som si svoje... ....Ženy chcú muža, ktorý upratuje a varí pritom oni by sedeli niekde na káve a kecali o nezmysloch.Dnešná žena už nevie ani upiecť koláč to asi skôr muž napečie. /a je to hanba/Myslím si ;že som sa mala asi narodiť o generáciu/dve/ skôr a v inom horizonte.????
Verejný záznam Ludia16.9.19 16:50
Každý deň vám môže byť lepšie ako horšie. O ideál sa neopierajte! O láskavých ľudí áno! Stretávajte sa s ľuďmi, ktorí sú vtipní, pútaví, ohľaduplní a nadchnutí svetom, ktorý je vašim spoločným a vzájomne ste súčasťou ich sveta a oni vášho,
Verejný záznam Úspech15.9.19 12:26
Každý úspech,začína tým,že sa rozhodnete niečo vyskúšať