Tieto stránky používajú pre lepší výkon, cielený obsah a na účely analýzy cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie | Beriem na vedomie

Zoznamka - zoznamovacie inzeráty


Upresniť hľadanie

Cudzojazyčné - on hľadá ju : Rôzne kategórie

hey there nice to be here hope to find my soulmate here
hi, I'm French; I've been in Slovakia for 2 years for my job. Now I'm looking for a nice guide to accompany me on this beautiful journey. I am learning Slovak and I know 5 other languages, so we should find a way to communicate :)Ahoj, som Francúz. Som na Slovensku už od 2 rokov pre moju prácu. Teraz hľadám milú sprievodkyňu, ktora ma sprevádza v tejto krásnej ceste. Učím sa v slovenčine a viem 5 ďalších jazykov, teda myslím, že môžeme nájsť spôsob komunikácie :)
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind“ Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring. Be yourself; everyone else is already taken except me i'm single so lets hookup !!
I'm here looking for that special woman to start life a new life with, I hope I can find someone passionate, down to earth, A woman who will accept me the way I am and be there for me for the rest of our lives.
I'm a ducht man lookin for romance in slowakia
Prague based Business Administration student. World Citizen. Seeker. Son of God. Interested in Universe, Spirituality, Science & Beyond! An Optimistic Loser.